• Adres: YEŞİLLİK CAD. SEL GEÇEN MODECA İŞ MERKEZİ Z1
  • 7/24 Arayabilirsiniz: +90 (553) 250 51 64

Benimle Bağlantı Sağlayın

Vizyonumuz

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

Motorlu Pergola Sistemleri Nedir ?

Pergola sistemi, açılır kapanır bir çatı, balkon, teras, sigara içme gibi bölümler için tasarlanmış motorlu, şık bir tente sistemidir. Değişik hava koşullarına göre dizayn edilebilen pergola sistemi motorlu ve kumanda yapıları ile değişik hava koşulları için açılır kapanır bir tente sistemidir.

Günümüzde pastaneler, kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri için geliştirilen pergola sistemleri motorlu tente sistemi olarak ta bilinmektedir. Tente kelimesinin piyasaya edindirdiği eski kumaş yapısı yerini aluminyum profillerden oluşan katlanır cam sistemi gibi sistemlere entegre olan, motorlu, uzaktan kumandalı otomatik açılır kapanır tavan sistemlerine bırakmaktadır. Pergola sistemleri daha çok hava ile temasın daima olunmasını istenen yerler için sigara içme alanları, açık havada kışın etkisini azaltma alanları gibi işler için kullanılmaktadır.

Motorlu Pergola Sistemleri ve esnek yapısı sebebiyle uzun ömürlü olup bölgesine göre kar yağışına da dayanıklıdır. Kışın karın daha fazla yağdığı yerlere kalın alüminyum profil kullanılarak üretilen motorlu pergola sistemleri daha dayanıklı olarak üretilir. Pergola sistemlerinin tavanında kar, dolu veya yağmur yağışından dolayı çökme olmaması için alüminyum profiller tarafından güçlendirilir.

İzmir Motorlu Pergola Sistemleri

İmal ettiğimiz motorlu tente sistemleri ithal akrilik kumaştan ve malzemelerden üretilmektedir. Motorlu pergole İzmir ürünleri bakımı ve temizliği kolay olup uzun ömürlü ve dayanıklılığı ile uzun yıllar size hizmet etmektedir.

İzmir motorlu pergole sistemlerinin imalatını firmamız 30 yıldan bu yana gerçekleştiren firmamız satış, proje ve teknik servis olarak size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Açık hava keyfi için tek yapmanız gereken uzaktan kumanda sistemi ile otomatik tente sisteminizi birkaç saniyede çalıştırmak . Böylece kışın mekanınızı yağmur ve soğuktan yazın ise sıcaktan koruyabilir mevsimlerin güzelliklerini yaşayabilirsiniz.

Firmamız Hakkında?

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente İmalat olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

İzmir Tente İmalat®, sektörün lider alüminyum ekstrüzyon şirketinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İzmir Tente İmalat firmamız, teknolojinin elverdiği noktada faaliyetlerini buna göre şekillendirerek, özellikle özel elektrikli tente sistemleri kullanılarak oluşturduğu ürünlerinde hem ihtiyaca cevap veren hem de estetik çözümler sunan projeler ortaya koymaktadır. Pergola markası altındaki bu üretimlerimizde, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu alanlarda en güzel ve en küçük eserlerin sunulmasını da sağlamaktayız. Tamamı belirli bölgeleri dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş tüm İzmir Tente İmalat ürünlerinde bu özelliği aktif hale getirmek için malzeme kalitemizi en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Güneş, yağmur ve rüzgardan yüksek koruma sağlayan malzeme tercihimizin yanı sıra bahçe, teras ve balkonda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.