• Adres: YEŞİLLİK CAD. SEL GEÇEN MODECA İŞ MERKEZİ Z1
  • 7/24 Arayabilirsiniz: +90 (553) 250 51 64

Benimle Bağlantı Sağlayın

Vizyonumuz

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

Körüklü Tente Sistemleri Nedir ?

Hayatımız her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bu nedenle hepimiz de bunu kolaylaştırabilecek çareler arıyoruz. İş yerimiz ya da evimizin korumalı bir şekilde olması da bizi rahatlatan etmenler arasında yer alıyor. Özellikle evlerimizin önü ya da dükkanlarımızın önü rahat bir nefes almak için çıktığımız alanların başında geliyor. Ancak böyle yerlerin korumalı olması gerekiyor. Bu amaçla kullanılan körüklü tente sayesinde siz de kendinize korumalı bir alan yaratabilirsiniz. Bu tenteleri kafelerde ve evlerinizin bahçelerinde de kullanabilirsiniz. Kaliteli tentelerimiz sayesinde kar ya da yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmeyeceksiniz.

İzmir Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tenteler genellikle balkon, mağaza , pastahane ve kafe gibi mekanların kapı girişlerinin ya da vitrin – camlarının üzerine monte edilmektedir. Görünümü oldukça şık ve nostaljiktir.

Bu dekoratif ve nostaljik görünümü yüzünden Fransız tentesi olarak ta adlandırılır. Adeta İnsanları mekanlara adeta mıknatıs gibi çeker , çünkü insanlara kartpostallarda yada filmlerde gördükleri şirin mekanları ve güzel anıları canladırır.Körüklü tentelerin üzerine baskı ile dilediğiniz logo ve slogan basılabilir. Dükkanınızın havası bir anda değişir.

Firmamız Hakkında?

2009 yılında pergola, tente ve cam balkon üretimine başlayan firmamız, günümüze kadar birçok çelik konstrüksiyon projesini başarıyla hayata geçirmeye hazırlanan bir firma haline gelmiştir. İzmir Tente İmalat, İzmir'de üretim faaliyetlerine başlamış ve bugün büyüyerek çeşitli ürünleriyle Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedir. Firmamız kış bahçeleri, cam, pergoladan cam balkonlara kadar birçok ürün üretmektedir. Tüm bu projelerde yenilikçi ürünleri sergilemek için İzmir Tente İmalat olarak trendi takip eden sürgülü, katlanır ve sürgülü ürünlerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimize kullanım kolaylığı getirecek estetik çözümler de sunmaktayız.

İzmir Tente İmalat®, sektörün lider alüminyum ekstrüzyon şirketinde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet veren 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İzmir Tente İmalat firmamız, teknolojinin elverdiği noktada faaliyetlerini buna göre şekillendirerek, özellikle özel elektrikli tente sistemleri kullanılarak oluşturduğu ürünlerinde hem ihtiyaca cevap veren hem de estetik çözümler sunan projeler ortaya koymaktadır. Pergola markası altındaki bu üretimlerimizde, işletmelerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu alanlarda en güzel ve en küçük eserlerin sunulmasını da sağlamaktayız. Tamamı belirli bölgeleri dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş tüm İzmir Tente İmalat ürünlerinde bu özelliği aktif hale getirmek için malzeme kalitemizi en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Güneş, yağmur ve rüzgardan yüksek koruma sağlayan malzeme tercihimizin yanı sıra bahçe, teras ve balkonda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyoruz.